Слухати

Україна замінить в БМП російські двигуни на німецькі — відео

12 вересня 2016 - 10:27
Проблема з двигунами для БМП виникла практично з самого початку АТО (подібна продукція у нас не випускається). Зараз ця проблема повністю вирішена, зазначає Дмитро Тимчук
Україна замінить в БМП російські двигуни на німецькі — відео / Новини на Громадському радіо

На Житомирському бронетанковому заводі (ЖБТЗ) «адаптували» двигун німецької фірми Deutz для установки на БМП-1 і БМП-2 замість російського УТД-20, про це пише у соцмережі народний депутат Дмитро Тимчук.

«Проблема з двигунами для БМП виникла практично з самого початку АТО (подібна продукція у нас не випускається). Зараз ця проблема повністю вирішена», — пише нардеп.

За його словами, ресурс російського УТД-2015 тис. км, тоді як «Дойтц» — 1 млн. (!) км. Двигун Deutz економічніше, легше за вагою, незрівнянно тихіше працює, що вкрай важливо для бойової техніки;

Ціна нового (1-я категорія) російського УТД-2032 тис. дол., Deutz — близько 30 тис. дол.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+