Слухати

Українським паралімпійцям збільшать премії за медалі — Міністерство спорту

12 вересня 2016 - 15:25
Сьогодні за перше місце буде отримано спортсменом до 40 тисяч доларів США
Українським паралімпійцям збільшать премії за медалі — Міністерство спорту / Новини на Громадському радіо

Українським спортсменам, які здобули медалі на Паралімпіаді в Ріо збираються підвищити розмір премії. Про це в ефірі «Громадського радіо» заявив заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич.

mikola-danevich.jpg

Микола Даневич  //
Микола Даневич

«Сьогодні за перше місце буде отримано спортсменом до 40 тисяч доларів США, за друге місце — до 26 тисяч доларів, і за третє місце — до 18 тисяч доларів США. Це зараз, уже сьогодні міністр (Ігор Жданов — ред.) дав доручення відпрацювати це питання і після прильоту нашої національної збірної параліміпійської, у найближчий час виплатити ці кошти».

Таким чином, грошові нагороди паралімпійцям обіцяють наблизити до премій для переможців Олімпіади. Для порівняння, цьогоріч переможці Олімпіади отримали 125 тисяч доларів за «золото», 80 тисяч — за «срібло» та 55 тисяч — за «бронзу».

За чотири дні Паралімпіади українська збірна вже показала неабиякі успіхи. У загальному підсумку збірна має 49 медалей, із них 18 — золотих, 13 срібних, і 18 бронзових.

Раніше «Громадське радіо» писало, що Україна вийшла на 2 місце на Паралімпіаді.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+