Слухати

Мовомарафон в Україні — 10000 людей переходять на українську мову, відео

13 вересня 2016 - 11:55
Цими днями по всій країні проходять зустрічі мовомарафонців
Мовомарафон в Україні — 10000 людей переходять на українську мову, відео / Новини на Громадському радіо

Волонтерська ініціатива «Мовомарафон» об’єднала десять тисяч людей з України, Росії, Ізраїлю, Німеччини, які бажають перейти на українську. А цими днями по всій країні проходять зустрічі мовомарафонців.

Як пояснила одна з координаторів проекту Анастасія Розлуцька, завдання руху — 25 днів спілкуватися українською мовою (саме стільки потрібно часу, щоб у людини виробилася звичка постійно говорити українською). Стартував марафон на День Незалежності, фінішує 20 вересня. Весь цей час учасники виконують різні завдання та оприлюднюють результати у соцмережах з хештегом #мовомарафон. Проект є волонтерським, його підтримують громадські організації.

Співачка Онука про марафон:

На цьому тижні в окремих містах пройдуть зустрічі мовомарафонців. Долучитися до них можуть усі охочі. На вихідних учасники руху збиралися у столиці та у Запоріжжі, де ділилися враженнями про перебіг мовомарафону, а також грали в мовно-розважальні квести.

Наступні зустрічі:
У Львові — 13 вересня о 19:00 у барі «Безлад» (вул. Вірменська, 27).
У Полтаві — 15 вересня о 13.00 в Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка (м. Полтава, вул. Остроградського, 2).
У Херсоні — 15 вересня о 15:00 у читальному залі 1 корпусу Херсонського національного технічного університету (м. Херсон, Бериславське шосе, 24).

Марина Пухир, «Громадське радіо», Київ 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+