Слухати

Одеський ринок «7 км» щомісяця платить Януковичу $800000 — Саакашвілі, відео

13 вересня 2016 - 10:18
Голова ОДА повідомив, що в Одесі є й інші підприємства, які фінансують незаконні збройні формування
Одеський ринок «7 км» щомісяця платить Януковичу $800000 — Саакашвілі, відео / Новини на Громадському радіо

Промринок «7-й км» (Одеська обл.) щомісячно надсилає $800 тис. колишньому президенту України Віктору Януковичу, заявив у понеділок голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі.

«Ось я вам скажу. «7-й кілометр». Хто там власник? — Єнакіївський. Кожен місяць, за моєю інформацією, з 7-го кілометра» йде $800 тис. особисто Януковичу і на підтримку Донбасу», — заявив М. Саакашвілі в ефірі телеканалу «112 Україна».

Крім того, голова ОДА повідомив, що в Одесі є й інші підприємства, які фінансують незаконні збройні формування.

«Ми фінансуємо самі вбивства своїх громадян», — наголосив М. Саакашвілі і додав, що в курсі цієї ситуації і правоохоронні органи, і він неодноразово доповідав про неї вищим посадовим особам держави.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+