Слухати

Скільки грошей військовий ЗСУ може заробити на контракті — відео

13 вересня 2016 - 17:00
Заступник Генерального штабу ЗС України Володимир Талалай розповів, які зарплати в ЗСУ на контракті
Скільки грошей військовий ЗСУ може заробити на контракті — відео / Новини на Громадському радіо

Рядовий солдат на контракті отримує близько 12 тисяч гривень. Про це розповів заступник Генерального штабу ЗС України Володимир Талалай «Військовому телебаченню».

«Грошова винагорода для офіцера це 10 мінімальних зарплат (14 500 гривень), для сержанта 9 мінімальних зарплат, це 13 тисяч 50 гривень. І для рядового складу 8 мінімальних зарплат, це 11 тисяч 600 гривень», — зазначив Володимир Талалай.

ТВО начальника Головного управління персоналу — заступник Генерального штабу ЗС України Володимир Талалай в інтерв’ю розповів, чому мобілізованим військовослужбовцям вигідніше укласти контракт на подальше проходження служби до звільнення в запас, ніж повертатися до війська після перерви.

Дивіться також: Цього місяця ЗСУ проведуть двотижневі збори з резервістами — відео.

«Ми йдемо незламні мов граніт» — новий кліп про ЗСУ, відео.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+