Слухати

Український тріумф в Ріо: паралімпійці вже мають 61 медаль — відео

13 вересня 2016 - 12:52
Позаду нас — практично усі країни Європи та світу, включаючи США, що обіймає четверте місце
Український тріумф в Ріо: паралімпійці вже мають 61 медаль — відео / Новини на Громадському радіо

Українці на Паралімпіаді в Ріо вже здобули 61 медаль: 22 золоті, 19 срібних та 20 бронзових. Це третє місце за кількістю золотих нагород та за загальною кількістю медалей.

Перше місце у команди Китаю (50 золотих, 40 срібних, 28 бронзових нагород), друге — Великобританії (28 золотих, 16 срібних та 19 бронзових нагород). Позаду нас — практично усі країни Європи та світу, включаючи США, що обіймає четверте місце (16 золотих, 17 срібних, 13 бронзових нагород), пише National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee.

Українським паралімпійцям збільшать премії за медалі — Міністерство спорту.

Україна посіла третє місце в загальному медальному заліку Паралімпіади в Ріо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+