Слухати

В Аргентині знайшли метеорит вагою 30 тонн, якому 4 тис. років — фото

13 вересня 2016 - 10:46
Вчені стверджують, що він є одним із найбільших в світі
В Аргентині знайшли метеорит вагою 30 тонн, якому 4 тис. років — фото  / Новини на Громадському радіо

Метеорит вагою в понад 30 тонн було знайдено в Аргетині. Вчені, що здійснили знахідку, стверджують, що він є одним із найбільших в світі.
Таку новину оприлюднило аргентинське видання Lа Nacion.

«Небесне поле» — саме так називають район в північній провінції Ель-Чако, де за даними науковців більш ніж 4 тис. років тому пройшов метеоритний дощ. В цій місцині і було знайдено небесне тіло.

Повідомляється, що вперше в даній місцевості метеорит було знайдено ще в далекому 1576 році. Тогочасних вчених зацікавили повідомлення мешканців регіону про «каміння з неба».

Зазначимо, що найбільший в історії знайдений метеорит мав вагу в 66 тонн, і був знайдений в Намібії. Він навіть отримав ім’я — Гоба, а також став національною пам’яткою.

wx600_348 039.jpg

Метеорит // lanacion.com.ar
Метеорит
lanacion.com.ar

descubrimiento-cientifico-2 267 927w640.jpg

Метеорит піднімають // lanacion.com.ar
Метеорит піднімають
lanacion.com.ar

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+