Слухати

В окупованому Криму Ільмі Умерову відмовили у трьох апеляціях

13 вересня 2016 - 13:55
Сьогодні, 13 вересня, мають відбутися іще два засідання за тим самим поданням
В окупованому Криму Ільмі Умерову відмовили у трьох апеляціях / Новини на Громадському радіо

Адвокати Ільмі Умерова отримали відмову в задоволенні апеляційної скарги. Таке рішення було прийняте судом окупованого Криму. Таку інформацію оприлюднила на своїй сторінці в соцмережі Facebook дочка політв’язня — Айше Умерова

«Перше засідання закінчилося. Апеляція на постанову суду про порушення кримінальної справи проти Ільмі Умерова очікувано не задоволена. Наступне засідання через 10 хвилин, а за цей час суд розглядає ще чиюсь скаргу — конвеєр прямо», — зазначила Айше Умерова.

Доповнено: 

У Верховному суді відбувся розгляд трьох апеляційних скарг заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова. Як повідомив адвокат Микола Полозов, перша скарга стосувалася обставин порушення кримінальної справи, друга — взяття з Ільмі Умерова підписки про нерозголошення і третя — рішення суду першої інстанції про призначення судово-психіатричної експертизи.

Всі три скарги залишені судом без задоволення. При цьому, за словами Полозова, представлені в процесі посилання на постанову Конституційного суду, є переконливим аргументом у судах на території РФ, в Криму були судом проігноровані.

Про це повідомив адвокат Умерова Микола Полозов.

Нагадаємо, що 7 вересня Ільмі Умерова відпустили із сімферопольської психіатричної лікарні, де йому примусово проводили «експертизу».

Ільмі Умеров — заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, був затриманий окупаційною владою півострова 12 травня цього року. Тоді  «прокурор Криму» Наталія Поклонська особисто публічно звинуватила Умерова в посяганні на «територіальну цілісність РФ» через його виступ на телеканалі АТR (кримськотатарський канал, заборонений на території Криму).

Кримським татарам забороняють святкувати Курбан-байрам — Умеров.

Умеров порівняв перебування у психлікарні Симферополя з катуваннями.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+