Слухати

Відкриття провадження щодо Авакова є псевдосенсацією — Артем Шевченко

14 вересня 2016 - 09:58
Міністр внутрішніх справ така ж людина, як і всі. Якщо якийсь інший громадянин слідству генпрокуратури пише, прокуратура зобов’язана зареєструвати провадження, зазначив Артем Шевченко
Відкриття провадження щодо Авакова є псевдосенсацією — Артем Шевченко / Новини на Громадському радіо

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков спокійно ставиться до того, що Генеральна прокуратура відкрила провадження на нього.

Про це «Громадському радіо» в екслюзивному коментарі заявив прес-секретар МВС Артем Шевченко.

«Кримінально-процесуальний кодекс нині чинний передбачає по суті повідомлений спосіб реєстрації в ЄДР. Будь-яка заява до органів слідства зобов’язує слідчого зареєструвати провадження до ЄРДР. Міністр внутрішніх справ така ж людина, як і всі. Якщо якийсь інший громадянин слідству генпрокуратури пише, прокуратура зобов’язана зареєструвати провадження, недоторканних у нас же немає»,  заявив він.

Він додав, що цей факт буде використано проти Авакова його політичними суперниками для того, щоб розкачувати, що це «нібито сенсація, яка є псевдосенсацією».

«З точки зору інформаційної, я не бачу ніякої сенсації», — додав Артем Шевченко.

Сьогодні стало відомо, що ГПУ  порушила кримінальну справу проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко в інтерв’ю «24 каналу». 

За словами Юрія Луценка, провадження відкрито за зверненням Голови правління Центру Протидії Корупції Віталія Шабуніна.

В той час сам Шабунін називає заяву Луценка підготовкою до проштовхування у ВРУ законопроекту,  що  змінить обмеження для Генпрокурора одноосібно визначати підслідність у кримінальних справах НАБУ-ГПУ

ГПУ оприлюднила фільм про розслідування агресії РФ проти України — відео.

Луценко хоче пом’якшити провину Муженка в Іловайській трагедії — Жданов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+