Слухати

Відкриття провадження щодо Авакова є псевдосенсацією — Артем Шевченко

14 вересня 2016 - 09:58 159
Міністр внутрішніх справ така ж людина, як і всі. Якщо якийсь інший громадянин слідству генпрокуратури пише, прокуратура зобов’язана зареєструвати провадження, зазначив Артем Шевченко

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков спокійно ставиться до того, що Генеральна прокуратура відкрила провадження на нього.

Про це «Громадському радіо» в екслюзивному коментарі заявив прес-секретар МВС Артем Шевченко.

«Кримінально-процесуальний кодекс нині чинний передбачає по суті повідомлений спосіб реєстрації в ЄДР. Будь-яка заява до органів слідства зобов’язує слідчого зареєструвати провадження до ЄРДР. Міністр внутрішніх справ така ж людина, як і всі. Якщо якийсь інший громадянин слідству генпрокуратури пише, прокуратура зобов’язана зареєструвати провадження, недоторканних у нас же немає»,  заявив він.

Він додав, що цей факт буде використано проти Авакова його політичними суперниками для того, щоб розкачувати, що це «нібито сенсація, яка є псевдосенсацією».

«З точки зору інформаційної, я не бачу ніякої сенсації», — додав Артем Шевченко.

Сьогодні стало відомо, що ГПУ  порушила кримінальну справу проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко в інтерв’ю «24 каналу». 

За словами Юрія Луценка, провадження відкрито за зверненням Голови правління Центру Протидії Корупції Віталія Шабуніна.

В той час сам Шабунін називає заяву Луценка підготовкою до проштовхування у ВРУ законопроекту,  що  змінить обмеження для Генпрокурора одноосібно визначати підслідність у кримінальних справах НАБУ-ГПУ

ГПУ оприлюднила фільм про розслідування агресії РФ проти України — відео.

Луценко хоче пом’якшити провину Муженка в Іловайській трагедії — Жданов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+