Слухати

Як з висоти пташиного польоту виглядає Почаївська лавра — відео

14 вересня 2016 - 15:55
Згідно з переказами, монастир заснували ченці Києво-Печерської лаври, які втекли від навали татар в 1240 році
Як з висоти пташиного польоту виглядає Почаївська лавра — відео / Новини на Громадському радіо

Свято-Успенська Почаївська лавра — православний чоловічий монастир у Почаєві, Тернопільська область,Української православної церкви (Московського патріархату) зі статусом лаври. Найбільша православна святиня Волині, друга, після Києво-Печерської лаври, України.  

Оператор DroneMan виклав на Youtube вражаюче відео з Тернопільщини, яке у всій красі демонструє найбільшу православну святиню Волині.

Згідно з переказами, монастир заснували ченці Києво-Печерської лаври, які втекли від навали татар в 1240 році. Перша літописна згадка датується 1527 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+