Слухати

«Громадське радіо» отримало частоту для мовлення в Маріуполі

15 вересня 2016 - 16:37
Тепер почути програми «Громадського радіо» у Марiуполі можна на частотi 89,1 МГц
«Громадське радіо» отримало частоту для мовлення в Маріуполі / Новини на Громадському радіо

15 вересня Національна рада з питань телебачення та радіомовлення дозволила «Громадському радіо» тимчасово мовити у Маріуполі Донецької області. Тепер почути програми «Громадського радіо» у Марiуполі можна на частотi 89,1 МГц.  

«Дозвіл видано на підставі висновків щодо можливості використання радіочастоти 89,1 МГц з потужністю передавача 0,1 кВт, що були передані регуляторному органові ДП «Український державний центр радіочастот». Відтепер додаток із переліком дозволів на тимчасове мовлення в зоні АТО налічує 11 телерадіоорганізацій, які ведуть мовлення на понад 50 частотах у населених пунктах Луганської і Донецької областей», — зазначається в релізі Нацради.

Нагадаємо, окрім виданого сьогодні дозволу, «Громадське радіо» здійснює тимчасове мовлення на чотирьох частотах у Донецькій області: 103,8 МГц у м. Волновасі, 99,6 МГц у м. Красноармійську, 90,9 МГц у м. Краматорську, 89,1 МГц у м. Маріуполь, і на двох частотах у Луганській області: 90,2 МГц у м. Старобільську, 101,8 МГц у селищі Широкому.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+