Слухати

Хищения земли не было, потому что земля осталась в Харькове — Кернес, видео

15 вересня 2016 - 16:06
Кернес не має претензій щодо обшуку, але справу, за якою він проходив, вважає політичною
Хищения земли не было, потому что земля осталась в Харькове — Кернес, видео / Новини на Громадському радіо

Під час обшуку у мера Харкова Геннадія Кернеса слідчих цікавили документи щодо надання земельних ділянок у 2008-2010 роках. Про це на прес-конференції у Харкові повідомив сам Геннадій Кернес. Він зазначив, що не має претензій щодо самого обшуку, але справу, за якою він проходив, вважає політичною. 

«Характер этого производства, насколько я понимаю, то землю выделяет исключительно городской совет, не городской голова. Решение выделяется коллегиально. До того, как выделяется земля, проводятся согласования в государственных органах власти… Хищение земли — такого понятия быть не может. Потому что земля как была на территории и в границах Харькова, так и есть на территории Харькова», — заявив мер Харкова (7:45 на відео). 

За словами Кернеса, обшуки в нього тривали кілька годин.

«Все было толерантно, заняло это несколько часов. Потом я подписал протокол обыска. В фабуле ухвалы Печерского суда Киева было написано, что за 2008-2010 года их интересовали документы», — поділився Геннадій Кернес. 

Вранці Генпрокурор Юрій Луценко повідомив — обшуки у Геннадія Кернеса та інших посадовців проходять у справі про розкрадання близько 700 гектарів землі у Харкові. Адвокат Кернеса Олександр Гунченко повідомив, що офіційно у справі про підозру нікому не повідомлено.

Читайте також: Для обшуку у Добкіна не була підготовлена належна документація, — адвокат.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+