Слухати

Велика Британія за те, щоби зберігати тиск і санкції проти Росії — Борис Джонсон

15 вересня 2016 - 13:54
Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон в ексклюзивному зверненні до слухачів «Громадського радіо» розповів, що його країна робить для врегулювання ситуації на Донбасі
Велика Британія за те, щоби зберігати тиск і санкції проти Росії — Борис Джонсон / Новини на Громадському радіо

johnson_wp_20 160 915_12_18_08_pro.jpg

Борис Джонсон // Громадське радіо
Борис Джонсон

Велика Британія готова боротися за збереження санкцій проти Росії. Про це у зверненні до слухачів «Громадського радіо» сказав міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон під час візиту до редакції.

«Причина, за якою я вирішив відвідати Україну так швидко після мого призначення міністром закордонних справ Великої Британії полягає в тому, що я хочу показати, що моя країна гаряче підтримує Україну і ми в Великій Британії готові боротися за те, аби зберігати тиск, і зберігати санкції щодо Росії, яка відповідальна за агресію проти цієї країни», — заявив міністр.

Він додав, що Велика Британія хоче бачити Україну сильною, вільною, демократичною, суверенною і прихильною до Європи.

“Ми навчаємо українських військових, що є дуже важливо. Ми допомагаємо з гуманітарною роботою. Також, звичайно, ми сприяємо моніторингу ОБСЄ. Ми допомагаємо упевнитись у тому, що Україна рухається шляхом тривалої програми політичних та економічних реформ та викорінює корупцію”, — зазначив він.

Міністр Борис Джонсон додав, що рішення розв’язання ситуації, що склалася довкола Донбасу демократичні і безпекові.

“Є варіант рішення з точки зору безпеки, виведення російських військ. І звичайно, є також демократичне рішення в цій частині країни. Ніхто не вдає, що це буде легко, але я впевнений, що це можна зробити. Я хочу, щоб усі знали, що Велика Британія. Об’єднане Королівство є тут, аби надати домогу”, — впевнений міністр.

Свою заяву мінстр зробив під час відвідин редакції «Громадського радіо» у Києві.

«Я бажаю усім на Донбасі, щоб все було добре. Я знаю, як там складно тепер. Кожен з нас в Британії сподівається та молиться, аби Мінський процес був успішним. “Дякую” і “спасибо», — своє звернення міністр завершив українською та російською мовами.

Борис Джонсон перебуває у Києві з дводенним візитом. 14 вересня він мав зустріч з Президентом Петром Порошенком, під час якої було оприлюдено інформацію про те, що Лондон надає 2 мільйони фунтів на розмінування Донбасу.

Слухайте звернення пана Джонсона мовою оригіналу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+