Слухати

З’явилися кадри з правоохоронцями, які обшукували готель Кернеса — відео

15 вересня 2016 - 17:16
За словами прес-секретарки Луценка Лариси Сарган, і Добкін, і Кернес є свідками у справі, а не підозрюваними, як про це сказав Луценко на прес-конференції
З’явилися кадри з правоохоронцями, які обшукували готель Кернеса — відео / Новини на Громадському радіо

У готелі, в якому живе мер Харкова Геннадій Кернес, Генпрокуратура і СБУ провели обшуки. Генпрокурор України Юрій Луценко в заявив, що обшуки в Харкові відбуваються в зв’язку з кримінальною справою по організації схеми з розкрадання 654 гектарів землі Харкова на суму чотири мільярди гривень.  

Геннадій Кернес і Михайло Добкін фігурують в справі по створенню злочинної організації з розкрадання держмайна. Про це повідомив Генпрокурор України Юрій Луценко. Він також додав, що в рамках справи Кернеса обшуки проходять на 120 об’єктах. В ході обшуків у чиновника Харківської міськради будинку виявлено 300 тис. дол. У рамках розслідування, Генпрокуратура планує подати до ВР подання на кількох депутатів в рамках справи Геннадія Кернеса. 

За словами прес-секретарки Луценка Лариси Сарган, і Добкін, і Кернес є свідками у справі, а не підозрюваними, як про це сказав Луценко на прес-конференції.

Під час обшуку у мера Харкова Геннадія Кернеса слідчих цікавили документи про надання земельних ділянок в 2008-2010 роках. Про це на прес-конференції в Харкові повідомив сам Кернес. Він зазначив, що не має претензій щодо самого обшуку, але справа, за якою він проходив, вважає політичним.

«Розкрадання землі не було, тому що земля залишилася в Харкові» — заявив Кернес, відео.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+