Слухати

«Азов» заявив про створення своєї партії

16 вересня 2016 - 18:54
Командир полку анонсував про створення партії
«Азов» заявив про створення своєї партії / Новини на Громадському радіо

Про це розповів у Маріуполі комполку Андрій Білецький, повідомляє 0629. Він повідомив, що партія буде будуватися за мережевим принципом.

«Нинішні партії в Україні мають фейкових членів. У нас буде по-іншому. Ми будемо шукати лідерів у містах, які зможуть об’єднати навколо себе актив, і створювати мережу по всій Україні», — пояснив Білецький.

За його словами, поки назви у створюваної партії немає. Не відповів він і щодо ідеології. Але пояснив, що хоче об’єднати свідомих, активних людей, волонтерів, бізнесменів, навколо ідеї розбудови нової України.

«Ми не за таку Україну гинули», — заявив комполку.

Нагадаємо, батальйон «Азов» був створений 5 травня 2014 року у Бердянську. 17 вересня 2014 року наказом міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова батальйон «Азов» було реорганізовано та розширено до складу полку з аналогічною назвою. Командиром новостворюваного полку залишився Андрій Білецький. 11 листопада міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим було підписано наказ про переведення полку «Азов» до складу Національної гвардії України з подальшою доукомплектацією його до бойового стандарту бригад Національної гвардії.

Раніше харківський «Азов» повідомляв, що чергуватиме в Держгеокадастрі, аби бійцям видавали землю — відео.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+