Слухати

Порошенко: втрати бізнесу ЄС від санкцій — це інвестиції у безпеку, відео

16 вересня 2016 - 11:18
У Києві проходить щорічна зустріч "Ялтинська європейська стратегія"
Порошенко: втрати бізнесу ЄС від санкцій — це інвестиції у безпеку, відео / Новини на Громадському радіо

«Якщо хочете знати, я найперший підтримаю зняття санкцій з Росії, коли Росія вийде з Криму і з Сходу нашої країни», — заявив Порошенко в ході 13-й щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії.

«Ви побачите, які великі зміни протягом останніх двох років відбулися в Росії. Більше немає стратегічного резерву, немає економічного зростання, істотне зниження життєвого стандарту, немає модернізації, немає інвестицій. Навіть для будівництва моста сумновідомого немає коштів. Або я тішуся з того? ні. Бо, якщо хочете знати, я найперший підтримаю зняття санкцій з Росії, коли Росія вийде з Криму і з Сходу нашої країни. Ми не радіємо, що знижується рівень життя в РФ, нам цього не треба. Але є інший спосіб мотивації РФ , щоб вони забралися? Це можливість продовження санкцій від європейських країн», — заявив Порошенко.

«Ми ніколи не приймемо і ніколи не будемо торгуватися з цього приводу.. Крим — це українська територія. Це дуже небезпечний прецедент. Прецедент, який відбувається в центрі Європи в XXI столітті. Ми не повинні дозволяти таким прецедентів мати місце в принципі», — заявив Порошенко.

«Демократичний світ втрачає контроль над цінностями. Росія намагається увійти в голову західної цивілізації. Така концепція як зона впливу знову повернулася. Сотні мільйонів доларів течуть на Захід на підтримку національного егоїзму, втоми від інтеграції, ненависті і нетерпимості», — впевнений президент.

«Наступні місяці стануть для Заходу моментом істини. Сьогодні ми повинні готуватися до нової реальності», — зазначив Порошенко.

«Неможливо бути президентом країни, яка в стані війни, і не бути оптимістом. Інакше не виграєш війну», — поділився своїми думками Порошенко. 

«Я хочу, щоб європейські лідери працювали на те, щоб захистити Європу. Чи не Україну, а нашу спільну Європу», — додав президент. 

«На полі битви нас захищає армія. Багато наших партнерів бачили військовий парад на День незалежності. Нова армія — це не просто нові танки або артилерія. Це нові солдати, які дуже мотивовані і професійні. Вони знають, за що борються», — заявив президент. 

 

 

«Є таке унікальне відчуття. Я виступав 18 вересня 2014 в Конгресі США. Я відчував потужну підтримку України від обох партій. Це був прояв підтримки від американського народу, незважаючи на те, за кого вони голосують. Я вірю насамперед у американський народ. Демократична країна не може ігнорувати думку народу. У мене буде зустріч з президентом Обамою. Я також попросив про зустріч з двома кандидатами. Один вже погодився, це Клінтон, ми сподіваємося на підтвердження Трампа. Я думаю, ми маємо досить багато аргументів, щоб їх мотивувати для підтримки України», — заявив Порошенко.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+