Слухати

У Черкасах волонтери збирають «сухі борщі» для військових — як долучитися

16 вересня 2016 - 13:53
Овочі волонтери просять приносити до цеху, який розташований у Черкасах у приміщенні колишньої тютюнової фабрики
У Черкасах волонтери збирають «сухі борщі» для військових — як долучитися / Новини на Громадському радіо

Черкаські волонтери вже два роки готують продуктові набори для українських військових. Завдяки вигаданій ними технології «сухого борщу» солдати на передовій за 10 хвилин готують традиційну українську страву, яка за смаком не поступається домашній. З одного пакета сушених інгредієнтів можна приготувати 15 літрів борщу і нагодувати 45 солдат.

«Нині Міністерство оборони уже практично усім забезпечує українську армію. Та необхідність залишається у гарячій їжі на передові“, — розповідає Голова ГО „Наш батальйон“ В’ячеслав Скічко.

Зараз у волонтерів уже закінчуються необхідні овочі: у наявності є лише картопля та капуста. Найбільша необхідність зараз у моркві, цибулі та буряку — за їхньої відсутності робота часто стоїть», — говорить Скічко.

Овочі волонтери просять приносити до цеху, який розташований у Черкасах у приміщенні колишньої тютюнової фабрики або до Черкаського РАЦу по вулиці Небесної сотні, 3.

img_20 160 906_101 832.jpg

Збір набору // «Громадське радіо»
Збір набору
«Громадське радіо»

img_20 160 906_102 248.jpg

Приклад фасування // «Громадське радіо»
Приклад фасування
«Громадське радіо»

img_20 160 906_102 313.jpg

Нарізка // «Громадське радіо»
Нарізка
«Громадське радіо»

Ірина Філенко, з Черкас для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+