Слухати

У світі розпочався продаж iPhone 7 за $649 — відео

16 вересня 2016 - 12:01
Відомо, що наразі найбільшу бюджетну версію iPhone 7 з об'ємом пам'яті 32 ГБ можна придбати в офіційних магазинах за $649
 У світі розпочався продаж iPhone 7 за $649 — відео / Новини на Громадському радіо

В «Apple» офіційно розпочалися продажі нового смартфону лінійки iPhone 7 та продукції Watch Series 2.
Жителі трьох десятків країн світу отримали сьогодні можливість придбати нові гаджети «яблучного» виробника. Серед країн, де офіційно стартував продажiPhone 7: США, Велика Британія, Австралія, Китай, Франція, Німеччина, Канада, Пуерто-Ріко, Гонконг, Японія, Сінгапур та інші.

Відомо, що наразі найбільшу бюджетну версію iPhone 7 з об’ємом пам’яті 32 ГБ можна придбати в офіційних магазинах за $649, а iPhone 7 Plus з тим же об’ємом пам’яті за $769.

Палатка в черзі у Сіднеї

«Тріумфальне» відео з сіднеївцями, які отримали довгоочікуваний телефон.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+