Слухати

Журналісти у Києві вимагали покарати вбивць Шеремета і Гонгадзе, — відео

16 вересня 2016 - 22:54
В Києві на акції пам'яті Георгія Гонгадзе журналісти і правозахисники вимагали покарати винних у вбивствах журналістів Павла Шеремета і Георгія Гонгадзе
Журналісти у Києві вимагали покарати вбивць Шеремета і Гонгадзе, — відео / Новини на Громадському радіо

На Майдані незалежності учасники мітингу виклали листівки з написом «Спочатку було слово» та запалили свічки.

Також на мітингу роздавали листівки з нагадуванням про переслідування журналіста Миколи Семени в окупованому Криму. 

115 726.jpg

Олександра Матвійчук і Тетяна Печончик //  Twitter @krymrealii
Олександра Матвійчук і Тетяна Печончик
Twitter @krymrealii

Декілька українських медіа- організацій оприлюднили звернення до представників до Президента України, прем’єр-міністра, міністра внутрішніх справ, Генпрокурора з вимогою системно проводити оперативні і якісні розслідування агресії щодо журналістів. 

Під зверненням підписалися шість відомих медіа-організацій, які постійно працюють в Україні

«Усвідомлюючи, що вже минуло понад 15 років з дня вбивства журналіста Гонгадзе, ми закликаємо владу визначитися остаточно з приводу можливості встановити замовників убивства Гонгадзе та назвати основних підозрюваних в замовленні злочину. 

Ми вимагаємо від влади системно вживати наступних кроків, необхідних для повноцінного захисту права громадян на інформацію та гарантування безперешкодної діяльності журналістів:

Знайти і покарати вбивць журналіста Павла Шеремета. Проводити оперативні і прозорі розслідування злочинів проти свободи слова в Україні.

Гарантувати підзвітність та прозорість владних інституцій та чиновників. Регулярно звітувати перед суспільством за свої дії та дотримуватись законодавства про доступ до інформації.

Активно сприяти створенню суспільного мовлення та роздержавленню друкованих ЗМІ», - йдеться у зверненні.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+