Слухати

У Криму спортсменів, які не потрапили на Паралімпіаду, підкупили грошима

17 вересня 2016 - 17:05
Спортсмени отримали від мільйона до трьох мільйонів рублів
У Криму спортсменів, які не потрапили на Паралімпіаду, підкупили грошима  / Новини на Громадському радіо

В окупованому Криму вирішили заохотити спортсменів, які не змогли поїхати на Паралімпіаду. На своїй сторінці в Фейсбук прем’єр окупаційного уряду Сергій Аксьонов написав, що зустрівся з членами збірних команд та їх тренерами.

«На жаль, наші недруги зробили все, щоб кримським спортсменам не вдалося поїхати на змагання. Проте, вважаю, що влада повинна відреагувати на подібну ситуацію. У зв’язку з цим Рада міністрів Республіки Крим прийняла рішення про вручення грошової премії спортсменам і тренерам», — заявив так званий «глава Криму». 

За його даними, заслуженому майстру спорту, члену національної збірної команди Росії з легкої атлетики Вірі Ребрик —  подарували 3 млн рублів, майстру спорту міжнародного класу, члену національної збірної команди Росії з легкої атлетики Олексію Сокирському — 2 млн рублів і заслуженому майстру спорту РФ з плавання (адаптивний спорт) Анні Палят — 1 млн рублів. Тренерському колективу також вручаються сертифікати по 500 тис рублів кожен.

Раніше міжнародний паралімпійський комітет дискваліфікував Паралімпійський комітет Росії і відсторонив російських спортсменів від ігор-2016 з підсумками доповіді незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства. У доповіді комісії говорилося про махінації з допінгом на Олімпійських іграх-2014 в Сочі.

На Паралімпіаді чоловік і дружина отримали по медалі для України — відео.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+