Слухати

Звільнений з полону Володимир Жемчугов знаходиться у важкому стані

17 вересня 2016 - 18:02
Стали відомі подробиці про сьогоднішній вдали обмін полоненими
Звільнений з полону Володимир Жемчугов знаходиться у важкому стані / Новини на Громадському радіо

В обмін на звільнених з полону Юрія Супруна та Володимира Жемчугова Україна віддала чотирьох підозрюваних в участі в терористичній організації. Це двоє чоловіків і дві жінки, розповів Громадському радіо керівник групи з обміну полоненими «Патріот» Олег Котенко. Він назвав імена виданих людей: Валерія та Діана Никифорова, Леонід Денисенко та Євген Косяк. Троє з них, за інформацією Котенка, не мали відношення до збройних формувань бойовиків.

«За великим рахунком ці люди ніякої цінності не мали для бойовиків, це якісь особисті їх амбіції з цього питання.  Можу сказати, що зброї в руках у троїх не було. За Косяка сказати нічого не можу», — розповів він.

За словами Олега Котенко, питання про звільнення Володимира Жемчугова остаточно зважився після того, як дружина полоненого зустрілася з міністром закордонних справ Німеччини Франком Вальтером Штайнмайером. До звільнення Супруна залучалися представники ООН, додав парламентер.

Звільнений з полону Володимир Жемчугов знаходиться у важкому стані. Про це повідомила представник України в підгрупі з гуманітарних питань тристоронньої контактної групи, перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко в ефірі «112 Україна».

Володимира Жемчугова і Юрія Супруна звільнили з полону сьогодні.

З’явилися перші фотографії звільнених з полону українців

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+