Слухати

З’явилися кадри урочистого повернення Нідерландам вкрадених картин — відео

17 вересня 2016 - 12:31 320
Українська влада повернула Королівству Нідерланди п’ять картин, знайдених Службою безпеки України

Посол Королівства Нідерландів Кейс Кломпенхаувер від імені своєї держави подякував СБ України за роботу, результатом якої стало повернення картин, викрадених 10 років тому з музею Вестфріс міста Горн.

Заступник Голови СБУ Михайло Глуговський наголосив, що розшук витворів мистецтва з музею міста Горн триватиме й надалі. «Справу не закрито», – зазначив він.

Нагадаємо, що вчора директор музею Вестфріс Ад Гірдінк та експерт-мистецтвознавець Роналд де Ягер оглянули картини голландських художників ХVII-ХVIII cтоліття, знайдені Службою безпеки України у квітні цього року та підтвердили їх автентичність.

Борис Гуменюк: картинами з Нідерландів мають займатися компетентні органи.

Раніше повідомлялося, що викрадену у голландському музеї картину принесли до посольства Нідерландів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+