Слухати

З’явилися кадри урочистого повернення Нідерландам вкрадених картин — відео

17 вересня 2016 - 12:31
Українська влада повернула Королівству Нідерланди п’ять картин, знайдених Службою безпеки України
З’явилися кадри урочистого повернення Нідерландам вкрадених картин — відео / Новини на Громадському радіо

Посол Королівства Нідерландів Кейс Кломпенхаувер від імені своєї держави подякував СБ України за роботу, результатом якої стало повернення картин, викрадених 10 років тому з музею Вестфріс міста Горн.

Заступник Голови СБУ Михайло Глуговський наголосив, що розшук витворів мистецтва з музею міста Горн триватиме й надалі. «Справу не закрито», – зазначив він.

Нагадаємо, що вчора директор музею Вестфріс Ад Гірдінк та експерт-мистецтвознавець Роналд де Ягер оглянули картини голландських художників ХVII-ХVIII cтоліття, знайдені Службою безпеки України у квітні цього року та підтвердили їх автентичність.

Борис Гуменюк: картинами з Нідерландів мають займатися компетентні органи.

Раніше повідомлялося, що викрадену у голландському музеї картину принесли до посольства Нідерландів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+