Слухати

На Чукотці врятували від голоду та смерті «червонокнижне» ведмежа — відео

18 вересня 2016 - 15:12
Щоб ведмежа не втекло від людей і не загинуло в дикій природі, фахівці місцевої організації «Ведмежий патруль» зачинили його
На Чукотці врятували від голоду та смерті «червонокнижне» ведмежа — відео / Новини на Громадському радіо

На початку вересня в Росії до чукотського села Риркайпій прийшло біле ведмежа. Місцеві жителі звернули увагу, що звір ніби когось шукає і прийшов не з того напрямку, з якого непрохані гості зазвичай потрапляють в селище, з чого зробили висновок, що звір заблукав або втратив матір.
 
Щоб ведмежа не втекло від людей і не загинуло в дикій природі, фахівці місцевої організації «Ведмежий патруль» зачинили його.

Фахівці Московського зоопарку привезли на острів спеціальний контейнер для перевезення хижака, потім підготували ведмедика до транспортування.
 
Контейнер з клишавим завантажили у вертоліт Мі-26 і доставили до Анадиря, де вже чекав Ан-72 транспортної авіації ВКС Росії, на якому ведмежа було відправлене до Москви.

Там буде перевірено стан здоров’я тварини, йому зроблять вакцинацію, візьмуть всі необхідні аналізи, після чого ведмедика помістять до інших білих ведмедів, що містяться в розпліднику, щоб він звикав до нового середовища проживання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+