Слухати

Україна на обміні вчора віддала екс-співробітника СБУ, що зрадив присязі

18 вересня 2016 - 11:47
СБУ у 2015 році затримала на гарячому полковника юстиції під час передачі матеріалів з обмеженим доступом агенту терористів "ДНР"
Україна на обміні вчора віддала екс-співробітника СБУ, що зрадив присязі / Новини на Громадському радіо

Серед чотирьох засуджених, які були обмінені на двох українських полонених, виявився колишній співробітник СБУ Євген Косяк, передають Новости Донбасса.

Він розповів, що його затримали в Маріуполі близько року тому — 11 серпня. Косяк представився російським і сепаратистським ЗМІ як адвокат, якого відрядили до Маріуполя.

Свої дії, за які був засуджений, він описав так:
«Намагався допомогти, щоб обміняли російських громадян. Передавав інформацію з метою сприяння їх звільнення».

У зведеннях прес-центру СБУ про затримання Косяка 11 серпня 2015 року з’явилися таке повідомлення:

«Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою в ході проведення спецоперації затримали на гарячому полковника юстиції, заступника начальника слідчого відділу управління СБ України в Донецькій області під час передачі ним матеріалів з обмеженим доступом агенту терористів «ДНР».

57dda313b1dbf-pm328image002.jpg

Затримання Косяка  // Прес-служба СБУ
Затримання Косяка
Прес-служба СБУ

Прооросійський блогер Грем Філліпс намагався в останні хвилини перед обміном спровокувати Володимира Жемчугова, проте останній не піддався на провокації і назвав блогера «путінським пропагандистом».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+