Слухати

Бійцю АТО, пораненому під ДАП, лікарі виростили кістку ноги — відео

19 вересня 2016 - 15:15
Фахівці клініки ilaya відібрали у бійця клітинний матеріал, зафіксували місця переломів і виростили необхідні кісткові фрагменти
Бійцю АТО, пораненому під ДАП, лікарі виростили кістку ноги — відео / Новини на Громадському радіо

Доброволець Віктор в зоні АТО воював рік. Навесні 2015 його поблизу Донецького аеропорту йому уламками від міни пошматувало тіло. Ліву руку боєць втратив одразу, ногу ж буквально порвало на клапті.

Переломи погано зростались, долучилась кісткова інфекція. Зрештою, загальний дефект обох найбільших кісток ноги склав близько 15 сантиметрів.

Фахівці клініки ilaya супроводжували Віктора із самого початку лікування. Спільно з лікарями Київського військового госпіталя Віктору виконали кілька складних операцій і дещо стабілізували його стан. медики державних установ пропонували військовому ампутацію з мінімальними шансами на протезування, пише ukrpohliad.org.

Волонтери People’s Project зібрали необхідну суму пожертв у рамках проекту «Біотех-реабілітація поранених» та оплатили лікування. Фахівці клініки ilaya відібрали у Віктора клітинний матеріал, зафіксували місця переломів і виростили необхідні кісткові фрагменти. Десятого серпня Віктору провели фінальну операцію, в ході якої наново вирощені фрагменти кісток стали на свої місця. Нині ж хлопця відправили на подальше відновлення. З огляду на показники Віктора, він має чудові шанси на повне одужання. Наступного разу Віктор зустрінеться із лікарями хіба для планового огляду.

На відео доброволець батальйону ” Київська Русь” Віктор розповідає історією свого лікування та дякує всім, хто давав кошти на підтримку його здоров’я.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+