Слухати

"Фарс ціною прав людини і демократії" — Freedom House про вибори в Криму

19 вересня 2016 - 13:44
В Міжнародній правозахисній організації Freedom House заявили, що голосування на виборах до Держдуми РФ на території Криму не може узаконити російську владу на півострові.
«Фарс ціною прав людини і демократії» — Freedom House про вибори в Криму / Новини на Громадському радіо

У відповідь на проведення Росією виборів до Держдуми в незаконно анексованому Криму, Freedom House опублікувала таку заяву:

«Вибори, що пройшли в Росії, а також в окупованому нею Криму, не легітимізують російську владу на українській території», – сказав Роберт Герман, віце-президент з програм надання допомоги в надзвичайних ситуаціях і багатосторонніх ініціатив.

«Це «голосування» було яким завгодно, але тільки не вільним і справедливими. Мешканці Криму не могли вирішувати ні хто виграє вибори, ні хто стане начебто їхніми представниками» – додав він.

 

 

Нагадаємо, вчора 18 вересня, в Росії відбулись вибори до Держдуми Росії. Вперше в них приймали участь жителі окупованого Криму. Через це Україна вважає їх не легітимними. Данія, Швеція, Румунія, США, Канада також заявили про те, що не визнають вибори в окупованому Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+