Слухати

ФСБ не впускає до РФ росіян, які воювали на боці бойовиків "ЛДНР" — ЗМІ

19 вересня 2016 - 14:04
Громадяни Росії, які брали участь у війні на сході України на боці бойовиків, з недавніх пір не можуть виїхати за територію "ДНР" та "ЛНР"
ФСБ не впускає до РФ росіян, які воювали на боці бойовиків «ЛДНР» — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє Без Табу. За даними кореспондента, який працює на тимчасово непідконтрольній території, в лавах бойовиків зріють бунти, оскільки російські спецслужбісти почали проводити фільтраційні заходи на захоплених бойовиками ділянках кордону між Україною і Росією.

«На територію РФ відтепер заборонено доступ людям з посвідченнями і паспортами «ЛНР» і «ДНР», а також всім, хто воює за терористів без підписаного контракту з «міністерствами оборони» бойовиків», — йдеться у повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+