Слухати

Лещенко розповів з чим "наплутало" НАБУ, перевіряючи купівлю його квартири

19 вересня 2016 - 17:31
За словами нардепа Сенргія Лещенка, НАБУ наплутало, угледівши порушення в одержанні безпроцентного кредиту на купівлю квартири
Лещенко розповів з чим «наплутало» НАБУ, перевіряючи купівлю його квартири / Новини на Громадському радіо

НАБУ у своєму висновку про безпроцентний кредит для покупки квартири депутатом Сергієм Лещенком перепутало різні правовідносини. Про це він заявив під час брифінгу, передає 112-Україна.

«Я вдячний НАБУ за оперативну перевірку. Воно підтвердило, що мої кошти на придбання житла повністю легальними і чесно заробленими до походу в політику. Ніяких злочинів не знайдено. Незаконного збагачення не виявлено… На час перевірки я взяв паузу у своїй діяльності. І сьогодні я радий, що НАБУ зробило свою перевірку оперативно. Я чистий перед законом і далі продовжу свою антикорупційну боротьбу», — заявив Лещенко.

Коментуючи той факт, що НАБУ вказало на кілька адміністративних порушень при купівлі квартири, Лещенко заявив, що в Бюро трохи наплутали.

«НАБУ, коли робив свій висновок, воно перепутало різні правовідносини, такі як позика, кредит, дарунок. Я готую на цю тему докладне пояснення для НАПК Сподіваюся, їх відповідь буде так само оперативним», — заявив Лещенко.

Нагадаємо, голова НАБУ Артем Ситник заявив, що НАБУ перевіривши купівлю квартиру Лещенка, знайшло 2 правопорушення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+