Слухати

Працівники Констянтинівського хімзаводу вимагають виплатити зарплату — відео

19 вересня 2016 - 16:56
Працівники Костянтинівського хімзаводу вийшли на мітинг. Ситуацію на підприємстві вони називають критичною і вимагають погашення боргів по зарплатні
Працівники Констянтинівського хімзаводу вимагають виплатити зарплату — відео / Новини на Громадському радіо

«Те, що нам перерахували гроші, це не видача зарплати, це третя частина. Цехи, які два місяці працювали і випускали сульфат калію і соляну кислоту — зарплату не отримали в повному обсязі », — розповіла представник ініціативної групи Раїса, передає «Громадське ТБ Донбасу».

Заводчани відправили письмову заяву виконуючому обов’язки керівника Олегу Нестеренко з вимогою погасити заборгованість по зарплатні.

Цього разу він приїхав на підприємство поспілкуватися з працівниками особисто, але нічого конкретного так і не сказав.

«Я вам пояснюю, що все енергопостачальні підприємства працюють по повній передоплаті. Якщо ми не сплатимо в вересні плановані ліміти на жовтень, то нам просто-напросто не дадуть електроенергію», — сказав Нестеренко.

На репліку із залу він відповів: «Я не збираюся вас експлуатувати безкоштовно. Я вам пояснюю, поки не затверджений план санації я нічого не можу робити. Я не можу навіть продати нічого на 10 гривень без затвердженого плану санації».

За словами керуючого санацією заводу, підприємство не працює з 6 вересня. Причина — немає охочих купувати продукцію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+