Слухати

Що відбувається у єдиному курорті «ДНР» Седово — фоторепортаж / Новини на Громадському радіо

Що відбувається у єдиному курорті "ДНР" Седово — фоторепортаж

19 вересня 2016 - 13:15
Прихильник "ДНР" Денис Григорюк оприлюднив фотографії єдиного у так званій "ДНР" курортного селища Седово та розповів, хто приїздить відпочивати на ці пляжі

За словами Григорюка селище є єдиним морським курортом «ДНР».

«Ті, хто не хочуть витрачати сили, нерви і гроші на довгі переїзди через лінію розмежування і поїздки на поромі до Криму, відправляються у Седово. Всього кілька годин на автобусі або машині і ви на місці», — пише він і додає»

«Влітку: пляжі переповнені, дешевого житла практично не знайти. Але це не зупиняє втомлених від війни донеччан. Восени: Прохолодно, але ще не холодно. Сміливці купаються, решта — спостерігає з тремтінням по тілу. Навіть дивитися холодно».

Зазначимо, що інформацію про переповнені пляжі Седово та відсутність бюджетного житла раніше Громадському радіо підтвердили жителі тимчасово непідконтрольних територій, яким цього літа довелось відпочивати у селищі.

Зокрема слухачка повідомила, що у період її відпочинку був мор риби, від чого на пляжі стояв сморід, але, за її словами, відпочиваючих це не сильно засмучувало. Люди разом з дітьми продовжували відпочивати.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+