Слухати

У Кривому Розі невідомі звалюють трупи тварин під подвір'я містян — відео

19 вересня 2016 - 10:09
Жителі вулиці Пензенської в Долгінцевському районі міста скаржаться, що останки тварин залишають прямо біля їхніх будинків
У Кривому Розі невідомі звалюють трупи тварин під подвір’я містян — відео / Новини на Громадському радіо

Трупи привозять в мішках і залишають біля будинків. Бездомні собаки розносять останки родичів по всій вулиці, навкруги стоїть нестерпний сморід, повідомляє Первый городской.

Місцевим жителям не вдається з’ясувати, хто підкидає їм трупи тварин, адже такі «подарунки» їм залишають вночі.

Люди звернулись до поліції, але там їм порадили залишки тварин закопати.

«Сусідка з Пензенської, 136 викликала поліцію, тому що навпроти її будинку викинули ці мішки. Поліція приїхала і сказала: «Закопуйте! В чому проблема? Берітьі і закопуйте, що привозять сюди» Виходить, що сюди будуть привозити сміття з усього району, а ми будемо закопувати», — говорить місцева жителька Валентина Водопьян.

Але з закопуванням такого «сміття» не все просто, говорить юрист Наталія Макаренко:

«Трупи тварин, а також біологічні відходи, частини тіл тварин є небезпечними відходами, тому що мають хімічні, фізичні та біологічні якості, які можуть нашкодити навколишньому середовищу та людині. Існують певні санітарні правила щодо порядку поховання таких біологічних відходів».

Зараз люди цих вулиць розмірковують над встановленням камер спостереження, щоб вислідити тих, хто звозить під їхні будинки трупи тварин.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+