Слухати

У столиці триває виставка «Мода. Київ. XIX-ХХ ст.»

19 вересня 2016 - 16:34
«На жаль, у нас немає свого приміщення, тому нам весь час доводиться переїжджати в різні музеї», - каже директорка Музею історії моди
У столиці триває виставка «Мода. Київ. XIX-ХХ ст.» / Новини на Громадському радіо

У Музеї Івана Гончара 15 вересня відкрилася виставка «Мода. Київ. XIX-ХХ ст.».  На ній представлений, здебільшого, жіночий і дитячий одяг, який носили кияни на межі ХІХ-ХХ століть, а також колекція дитячих іграшок того часу.

Про виставку в ефірі «Ранкової хвилі» на Громадському радіо розповіла Марина Іванова, директорка «Музею історії моди Марини Іванової»

«Колекцію музею ми збирали багато років, — каже очільниця музею. —  Мені він дістався у спадок, але і я збираю костюми вже більше 30 років. Зареєстрували ми перший музей  історії моди 5 років тому. Виявилося, що такого музею ще не було в Україні і ми вирішили, що він повинен бути.

За словами Марини Іванової, на виставці представлені справжні костюми тих часів.

«Ми зберігаємо костюми на складах за певних температурних умов. На жаль, у нас немає свого приміщення, нам весь час доводиться переїжджати в різні музеї. У нас вже було близько двадцяти виставок в українських музеях.»

Жіночий одяг того часу був дуже дорогим, каже Марина Іванова.

«Візитна сукня коштувала 35-40 рублів у той час, коли корова коштувала 5 рублів. У нас є і шикарні сукні з родоводом, які могли коштувати 100 рублів.»

Виставка триватиме 3 місяці — до 15 грудня у НЦНК «Музей Івана Гончара».

Повне інтерв’ю — Важкі корсети і взуття 31 розміру: як одягались киянки до 1 світової війни?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+