Слухати

Соромно за такий вчинок — Шкіряк про викинутий на узбіччя недопалок, відео

20 вересня 2016 - 15:18
Радника міністра внутрішніх справ, колишнього очільника Держслужби з надзвичайних ситуацій Зоряна Шкіряка спіймали на порушенні протипожежних правил
Соромно за такий вчинок — Шкіряк про викинутий на узбіччя недопалок, відео / Новини на Громадському радіо

Відео, зняте на навчальному полігоні ДСНС під час заходів з нагоди дня рятувальника, оприлюднив проект “Наші гроші”. Журналісти зафільмували, як Шкіряк кинув недопалену сигарету просто на землю. Потім її підібрав рятувальник та перекинув через паркан у лісосмугу. У коментарі Громадському радіо Зорян Шкіряк зазначив, що такого вчинку не пам’ятає, але, якщо він був, йому за це соромно.

«Не пам’ятаю, але якщо таке автоматично сталося, то мені соромно за такий вчинок», — сказав Шкіряк.

 

 

Нагадаємо, за порушення правил пожежної безпеки в лісах законодавством передабчено штраф до 51 гривні, для посадових осіб до 170 гривень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+