Слухати

У Запоріжжі створили безпілотне авто — відео

20 вересня 2016 - 11:53
Над проектом місцеві винахідники працювали майже півтора року. Тепер це авто найрозумніше в Україні
У Запоріжжі створили безпілотне авто — відео / Новини на Громадському радіо

Позашляховик слухається найменшого дотику до планшета, розпізнає жести оператора та, навіть розуміє людську мову. Керувати автівкою можна не тільки за допомогою жестів, але й по рації. Машина розпізнає команди та виконує їх без коливань. 

Зовні машина не відрізняється від інших, перевести її на дистанційне керування можна будь-якої миті, говорять розробники.

Програмісти вирішували низку складних завдань: окрім контролерів в машині є стереокамера, тепловізор, передній та задній радари. Вартість обладнання майже 20 000 євро. 

Але пристосування машини до їзди по ямах українських доріг — завдання поки нездійснене, наголошується в сюжеті Спецкору.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+