Слухати

У Львові безкоштовно проходитимуть реабілітацію військові та переселенці

21 вересня 2016 - 16:24 66
Школа реабілітаційної медицини Українського католицького університету відкриває соціальний проект "Простір можливостей"

В рамках цього проекту фізичні терапевти з міжнародним досвідом надаватимуть безкоштовну реабілітаційну допомогу військовослужбовцям, сім’ям військових, переселенцям і волонтерам.

«До нас можуть звертатися постраждалі з порушеннями функції кінцівок, м’язового тонусу, постави і ходи, координації рухів, з больовими симптомами в хребті. Клієнти зможуть займатися за розробленим для них комплексом вправ і на базі центру, і вдома», — каже академічний директор Школи реабілітаційної медицини Володимир Голик, повідомляють на сайті університету.

З клієнтами проекту будуть займатися фізреабілітологи, ерготерапевти і психологи. Реабілітаційну допомогу надаватимуть терапевти Олександра Рягузова і Станіслав Агафонов, які мають досвід співпраці з міжнародною реабілітаційною організацією Handicap International у Дніпропетровській області.

«В Україні немає функціонального реабілітаційного обстеження. Це робиться тільки в окремих приватних клініках, персонал яких стажувався за кордоном. Завдяки спілкуванню з іноземними колегами ми перейняли зарубіжне «клінічне мислення», коли мета реабілітації визначається разом з клієнтом залежно від проблеми», — розповідає фізичний терапевт Станіслав Агафонов.

Безкоштовні реабілітаційні заняття будуть проходити індивідуально або в групі до 4 осіб у спортзалі Колегіуму УКУ. Один курс триватиме 12 занять протягом місяця, а за потреби його можна буде повторити.

Контактна інформація: +380 508 864 137+380 967 767 704[email protected]ucu.edu.ua

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+