Слухати

В Англії заради яскравої картинки підірвали стадіон — відео

21 вересня 2016 - 12:49
Постановочний вибух колишнього домашнього стадіону футбольної команди «Вест Хем Юнайтед» для нового гостросюжетного фільму потрапив на відео
В Англії заради яскравої картинки підірвали стадіон — відео / Новини на Громадському радіо

Загальна вартість подібних сцен перевищить 20 мільйонів доларів.

Як зазначає dni.ru, фільм Final Score називають «Міцним горішком» на футбольному полі». У записаній сцені група озброєних злочинців захоплює стадіон в ході змагань і вимагає викуп. В цей час і відбувається вибух.

«Вест Хем Юнайтед» в кінці минулого сезону переїхав на нову арену «Лондон», але вибух старого домашнього майданчика не міг не викликати емоцій у гравців. Відеоролик з’явився на сторінці команди в Twitter. Спортивний комплекс піде під знесення. До кінця 2016 року 112-річний будинок футбольної команди зникне з Аптон-парку.

Final Score — нова робота режисера Скотта Манна, сценарій був написаний братами Лінч. Одну з головних ролей виконає Пірс Броснан. Прем’єра фільму намічена на 2017 рік.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+