Слухати

В Англії заради яскравої картинки підірвали стадіон — відео

21 вересня 2016 - 12:49 311
Постановочний вибух колишнього домашнього стадіону футбольної команди «Вест Хем Юнайтед» для нового гостросюжетного фільму потрапив на відео

Загальна вартість подібних сцен перевищить 20 мільйонів доларів.

Як зазначає dni.ru, фільм Final Score називають «Міцним горішком» на футбольному полі». У записаній сцені група озброєних злочинців захоплює стадіон в ході змагань і вимагає викуп. В цей час і відбувається вибух.

«Вест Хем Юнайтед» в кінці минулого сезону переїхав на нову арену «Лондон», але вибух старого домашнього майданчика не міг не викликати емоцій у гравців. Відеоролик з’явився на сторінці команди в Twitter. Спортивний комплекс піде під знесення. До кінця 2016 року 112-річний будинок футбольної команди зникне з Аптон-парку.

Final Score — нова робота режисера Скотта Манна, сценарій був написаний братами Лінч. Одну з головних ролей виконає Пірс Броснан. Прем’єра фільму намічена на 2017 рік.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+