Слухати

5-річного сирійця, фото якого побачив весь світ, запросили в американську сім’ю

22 вересня 2016 - 16:43 79
6-річний Алекс попросив президента США Барака Обаму посприяти тому, щоб 5-річний сирієць Омран Дакніш став йому братом

Алекс, який живе у місті Скарсдейлі, штат Нью-Йорк написав про це у листі до президента США Барака Обами, пише «Українська правда.Життя».

«Минулого місяця, як і люди по всьому світу, Алекс був зворушений відео з Омраном Дакнішем, із міста Алеппо у Сирії, який сидів у шоковому стані у машині швидкої допомоги та намагався стерти кров із своїх рук», – цитує президента його Facebook.

Фотографії скривавленого хлопчика, який вижив після авіаудару, облетіли всі шпальти видань та стали символом відчайдушності сирійської громадянської війни й боротьби за контроль над містом.

Алекс був так вражений, що сів і написав листа Обамі.

На цьому тижні на саміті Організації Об’єднаних Націй у справах біженців президент США зачитав його послання, щоб розділити хвилюючі слова хлопчика зі світом.

Алекс хоче, щоб Омран приїхав жити з ним і його сім’єю. Він хоче поділитися із ним своїм велосипедом і навчити його їздити. Алекс пообіцяв, що його маленька сестра буде збирати метеликів для Омрана.

«Ми можемо гратися разом. Ми дамо йому сім’ю, і він буде нашим братом», – цитує Алекса Обама.

«Такі слова шестирічного хлопчика – маленької дитини, яка ще не навчилася бути цинічною чи підозрілою, або боятися інших людей через те звідки вони походять, як виглядають чи моляться. Ми всі повинні бути як Алекс», – зазначає президент США.

«Уявіть собі, як би виглядав цей світ, якщо ми б були такі. Уявіть собі страждання, які ми могли б полегшити і життя, які ми могли б врятувати», – сказав він.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+