Слухати

Між морем і лиманом: одеський «перешийок» показали з висоти — відео

22 вересня 2016 - 16:13
Одеська Лузанівка, з узбережжям моря і Куяльником, потрапила в об'єктив камери дрона
Між морем і лиманом: одеський «перешийок» показали з висоти — відео / Новини на Громадському радіо

Одеса-Сортувальна, пляж Лузанівка і місцеве морське узбережжя, Молода Гвардія, Куяльник, — все це постає в ролику, знятому з висоти пташиного польоту, пише Маяк.

Перед глядачем постає пляж Лузанівка (один з небагатьох природних піщаних пляжів міста, до того ж найдовший і не прикритий від моря хвилерізом), дороги, будинки, а також берег Куяльницького лиману та , далеко, - Хаджибейського.

Лузанівка отримала свою назву від розташованого тут маєтку графа Лузанова: в 1819 році генерал-майору від інфантерії Хомі Лузанову були подаровані ці землі за службу. Проте, вона ще довго після того не входила до складу Одеси.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+