Слухати

У Дніпрі відходи м'ясокомбінату спалюють в 200 м від житлових будинків — відео

22 вересня 2016 - 13:04
У збірної районі Дніпра, в 200 метрах від житлового сектора, утворилася стихійне звалище, на якій разом з іншим сміттям спалюють відходи місцевого м'ясокомбінату.
У Дніпрі відходи м’ясокомбінату спалюють в 200 м від житлових будинків — відео / Новини на Громадському радіо

У Збірному районі Дніпра, в 200 метрах від житлового сектора, утворилася стихійне звалище, на якій разом з іншим сміттям спалюють відходи місцевого м’ясокомбінату.

Про це повідомляє «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на 9 канал.

Сміття сюди почали звозити з 2012 року. За 4 роки звалище розрослося на 2 кілометри і майже досягла житлових будинків. Часто сміття підпалюють, тоді на житловому масиві Південний стоїть неймовірний сморід. Тут, крім пластмаси, листя, побутового сміття, палять і відходи м’ясокомбінату: шкури, кістки.

Активісти неодноразово викликали поліцію, але це нічого не дало. Тепер вони збираються об’єднатися разом з патрульними, щоб влаштувати блокаду тим, хто незаконно звозить сюди сміття.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+