Слухати

У Керчі висихає важливе для міста водосховище

22 вересня 2016 - 15:14
Води у Новомиколаївському водосховищі, з якого отримує воду Керч, залишилося 6,3 мільйона кубометрів. З таким обсягом місто не зможе навіть заповнити опалювальні системи напередодні зимового сезону
У Керчі висихає важливе для міста водосховище / Новини на Громадському радіо

Цифру в 6,3 мільйона кубометрів озвучив сьогодні на нараді при першому заступнику міністра МінЖКГ окупаційної влади Криму Руслані Шарові керівник КФ ГУП РК «Вода Криму» Анзор Борлаков, передає kerch.com.ru.

Було сказано про те, що місто споживає щодня близько 45 тисяч м3 води. Коли буде наступне закачування води у водосховище, Анзор Борлаков не зміг повідомити.

При цьому було озвучено, що Керченський Водоканал не виконав заплановане хлорування мереж через дефіцит води.

«Але вода відповідає САНПіНу», — запевнив Анзор Борлаков.

«Радник глави адміністрації» Михайло Севастьянов підкреслив: залишати в резервуарі менше 6 мільйонів кубометрів небезпечно, так як в кранах городян відразу з’явиться каламутна вода.

Руслан Шаров визначив цю проблему серед першочергових, з якими необхідно впоратися в найближчий час.

Минулого року обміління водосховища до 8 мільйонів кубометрів було названо міською адміністрацією критичним; з цього приводу збирали екстрені наради.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+