Слухати

У Прикарпатті мешканець села "отруїв" дорогу — відео

22 вересня 2016 - 12:53
Житель Сопова на Івано-Франківщині взявся самостійно ремонтувати дорогу, та сусіди бідкаються, що замість ям отримали інші проблеми.
У Прикарпатті мешканець села «отруїв» дорогу — відео / Новини на Громадському радіо

П’ятнадцятирічна жителька села Анастасія кілька днів не ходить до школи. Погано почувати себе дівчина почала після того, як сусід посипав дорогу невідомою речовиною. У дитини болить горло, вона кашляє, їй дошкуляє нежить.

Люди впевнені, що їх сусід сипле на дорогу піноізол, а через це трава та дерева навкруги засипані білою пилюкою. 

Цю речовину використовують в будівництві, а місцевий житель продовжує засипати нею дорогу. «Побілив» вже сорок метрів дороги, передає телеканал НТК.

Сергій, мешканець Сопова, говорить, що коли запитав сусіда, нащо той сипить «хімію» на дорогу, той відповів, що вона йому на горищі не потрібна.

За кілька годин, зізніються автори сюжету, у них з’явились ті ж самі симптоми, що і у селян.

Пан Олександр, кому приписують «ремонт» дороги говорить, що має добрі наміри:

«Ніхто цю дорогу не ремонтує. Я засипав цим. Зараз шути вожу зверху. Нічого такого, звичайна монтажна піна.»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+