Слухати

Матір зниклих безвісти бійців АТО: "Я не хочу їх передчасно ховати", відео

23 вересня 2016 - 19:05
Матері зниклих безвісти бійців АТО розповіли, як триває розслідування, як вони шукають своїх синів
Матір зниклих безвісти бійців АТО: «Я не хочу їх передчасно ховати», відео  / Новини на Громадському радіо

Сини Катерини Хомяк Володимир та Дмитро пішли воювати на Схід України, 5 вересня 2015 за дві години до початку припинення вогню, машина з бійцями їхнього батальйону потрапила у засідку бойовиків поблизу Щастя на Луганщині.

За словами жінки, був бій, бойовики позбирали тіла і підпалили. офіційно її сини вважаються зниклими безвісти. На фотографіях де були відзняті сильно понівечені тіла, жінка своїх синів не впізнала. ДНК одного з бійців частково співпали з ДНК Катерини, але вона вимагає додаткового розслідування. 

Жінка хоче бути впевненою на сто відсотків це її діти чи ні, передає DW.

«Я не хочу їх передчасно ховати» — пояснює вона.

Вона припускає, що її молодший син може бути у полоні. 

Валентина Богайчук шукає свого сина Павла. Два роки тому він зник під Іловайськом. Каже, що ДНК порівнювали не раз і жодного разу не було співпадіння. але і в списках полонених його нема.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+