Слухати

Щоб виїхати з "ЛНР", так звані "депутати" проситимуть дозвіл у "парламента"

23 вересня 2016 - 17:34
Так званий «народний рада» «ЛНР» прийняв рішення, яким заборонив своїм членам залишати межі «республіки» без узгодження.
Щоб виїхати з «ЛНР», так звані «депутати» проситимуть дозвіл у «парламента» / Новини на Громадському радіо

Зокрема, тепер вони зобов’язані узгоджувати дозвіл на виїзд. Для цього вони повинні «завчасно, не пізніше, ніж за один день до дня виїзду, подати до апарату Народної Ради звернення на ім’я голови парламенту. Воно повинно містити відомості про підстави і цілі поїздки, часу знаходження за межами ЛНР і місце перебування», пишуть Новости Донбасса.

«В умовах воєнного стану безперебійна робота Народної Ради як законодавчого органу державної влади надзвичайно важлива для республіки. Закон прийнято з метою запобігання неможливості проведення засідань Народної Ради через відсутність кворуму у зв’язку з відсутністю частини депутатів в межах ЛНР», — пояснив Олег Коваль, який називає себе «заступником голови комітету з питань законодавчої та нормотворчої діяльності, державного будівництва, інноваційної та регуляторної політики, місцевого самоврядування та організації роботи Народної Ради».

Нагадаємо, в «ЛНР» оголосили в розшук колишнього «голову парламенту «ЛНР» Олексія Карякіна.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+