Слухати

В "ЛНР" оголосили в розшук колишнього "голову парламенту "ЛНР" Карякіна

23 вересня 2016 - 12:56 93
Зокрема, йому закидають посягання на життя співробітника правоохоронного органу і військовослужбовця, зберігання, перевезення або носіння вогнепальної зброї та боєприпасів

Про це йдеться на сайті «прокуратури «ЛНР».

«Слідчим відділом Управління по нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури Луганської Народної Республіки за вчинення посягання на життя співробітника правоохоронного органу і військовослужбовця, умисного пошкодження чужого майна, що спричинило заподіяння значної шкоди, незаконне придбання, зберігання, перевезення або носіння вогнепальної зброї і боєприпасів, тобто вчинення злочинів, передбачених ст. 389, 186 ч. 1, 267 ч. 1 КК ЛНР, розшукується Карякін Олексій В’ячеславович, 07.04.1980 року народження, уродженець міста Стаханова Луганської області», — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що у березні з’явилась інформація, що Олексія Карякіна затримано за непідконтрольній Україні ділянці кордону у Луганській області. Йшлося про те, що нібито Карякін хотів вивести кілька мільйонів рублів до Росії.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+