Слухати

Затримані ФСБ не причетні до кримськотатарського батальйону — Барієв

23 вересня 2016 - 14:09
Люди, затримані ФСБ РФ, приймали участь на початку блокади Криму у якості активістів акції, але не мають відношення до батальйону Номана Челебиджихана
Затримані ФСБ не причетні до кримськотатарського батальйону — Барієв  / Новини на Громадському радіо

Про це Громадському радіо повідомив член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв.

«Вони проживають в Криму з квітня 2016 року» — сказав він, посилаючись на джерело у батальйоні.

«Думаю, що це — певні пропагандистські маніпуляції ЗМІ РФ для того, щоб, з одного боку, дискредитувати будь-які активні дії з боку кримськотатарського народу, і пов’язати це з річницею…Оскільки ця інформація з’явилась напередодні масових заходів, присвячений громадянській блокаді Криму», — додав Барієв.

Також, на його думку, ці дії можуть бути спрямовані на залякування людей:

«Швидше за все,ФСБ стало відомо, що ці люди були на материковій частині України саме в тому місці, де проходила громадянська блокада Криму, і, вони залякали цих людей, щоб потім представити, що ці люди мали відношення до батальйону», — пояснив Барієв. 

Він повідомив, що зокрема завтра, 24 вересня, подібний захід проходитиме у Гениченському районі.

Напередодні з’явилась інформація, що російським силовикам в окупованому Криму здалися двоє бійців кримськотараського батальйону імені Номана Челебіджихана. За ствердженням російських спецслуцслужб, брати Рустем та Акім Османови приєдналися до батальйону у січні-лютому 2016 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+