Слухати

Жителі приморського селища мітингують проти замінування території — відео

23 вересня 2016 - 11:16
Жителів села Піонерське Волноваського району Донецької області стривожили фури з написом «Обережно, міни», які заїхали на територію колишнього пансіонату «Азов»
Жителі приморського селища мітингують проти замінування території — відео / Новини на Громадському радіо

Разом з цим людей перестали пропускати на море через територію санаторію, передає ТРК «СИГМА». З’ясувалось, що військові планують мінувати частину території, люди пояснюють, чому проти цього: 

«При першій весні, коли йде лід 30 сантиметрів, ми знаємо, що уносить все — дороги, мости і будинки навіть. Всі ці міни будуть у нас на березі. ось в чому справа і ми занепокоєні, що їх прибирати ніхто не буде. Як завжди: грошей немає» — говорить місцева жителька Маргарита Миколаївна.

Люди прийшли під пансіонат, щоб розібратись у ситуації.

Військові звернулись до людей з проханням зрозуміти їх правильно: не їхня вина в тому, що вони проводять ці заходи та не місцевих жителів. 

У людей питають: «Що віддати цю територію супротивнику?» На це люди не згодні, але ї замінування території вважають марною справою: у цьому місці на відстані двох кілометрів вода дорослій людині по пояс, і навряд чи бойовики будуть тут висаджуватись.

Військові запевняють ці заходи необхідні для оборони і коли на цій території наступить мир, військові її розмінують.

Найближчими днями тут пройдуть навчання на воді, а питання про мінування залишається відкритим. Депутати Маріупольської міськради та сільський голова написали звернення до командира сектору, з проханням врахувати побажання місцевих жителів та особливості морського дна.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+