Слухати

Через пожежу з шахти Донеччини евакуювали близько 600 працівників — ДСНС

24 вересня 2016 - 18:49
Сьогодні, о 00:53 стався спалах метано-повітряної суміші на першій південній «біс» лаві центральної панелі блоку 8 ПАТ «Шахтоуправління Покровське»
Через пожежу з шахти Донеччини евакуювали близько 600 працівників — ДСНС / Новини на Громадському радіо

Підприємство знаходить за адресою: Донецька область, Покровський район, с. Удачне.

«До місця події направлено керівництво Покровського районного відділу Головного управління, створено оперативний штаб, задіяно 7 відділень воєнізованої гірничо-рятувальної частини, 2 реанімаційно-протишокові групи, командний склад 10-го воєнізованого гірничо-рятувального загону. Всього в шахті знаходилось 593 особи, в тому числі на аварійній дільниці — 21 особа. Усі робітники виведені на поверхню. Співробітники, які знаходились на аварійній дільниці пройшли медичний огляд. Виробництво на шахті призупинено», — йдеться на сайті Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.

Відбувається пожежа, яка не розповсюджується за межі лави (виробки). Виконуються роботи по ліквідації аварії з боку свіжого струменя повітря, проводиться зрошування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+