Слухати

"Ганьба!": активісти зустріли нардепа Капліна сутичками під "Інтером", відео

24 вересня 2016 - 11:35
Вчора, 23 вересня, під будівлею телеканалу "Інтер" зібрались близько ста активісти. Собі на меті вони ставили - переконання гостей одного з політичних шоу - бойкотування телеканалу
«Ганьба!»: активісти зустріли нардепа Капліна сутичками під «Інтером», відео / Новини на Громадському радіо

Вони впевнені, що канал «Інтер» співпрацює з країною агресором. Гостей зустрічали криками «Ганьба!», передає телеканал 112-Україна.

Коли приїхав народний депутат Сергій Каплін, під будівлею почались сутички. 

Правоохоронцям вдалось ситуацію врегулювати, згодом протестувальники розійшлись.

Нагадаємо, раніше активісти вимагали видворення Ігоря Шувалова, який на телеканалі «Інтер» відповідає за інформаційну політику, з країни. 

Втім, вчора, 23 вересня, в ефірі Громадського ТБ, керівник апарату СБУ Олександр Ткачук заявив, що у Служби безпеки України зараз немає підстав для видворення з України російського політтехнолога Ігоря Шувалова, який відповідає за інформаційну політику телеканалу «Інтер».

«Казати на сьогоднішній момент, що є підстави про скорочення терміну перебування пана Шувалова в Україні ми не можемо, я говорю про це відверто», — стверджує Ткачук.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+