Слухати

У кафе Миколаєва поліція затримувала чоловіка з лайкою та кийками — відео

24 вересня 2016 - 12:54
Біля одного з кафе Миколаєва між поліцейськими та відвідувачами закладу виникла словесна перепалка, коли правоохоронці намагались затримати чоловіка
У кафе Миколаєва поліція затримувала чоловіка з лайкою та кийками — відео / Новини на Громадському радіо

Відео оприлюднено на ютуб-каналі «Дорожнього контролю» Миколаєва. На ньому двоє поліцейських намагались затримати чоловіка. Поки чоловік-правоохоронець намагався вдягти на затримуваного наручники, його колега зі зброєю та нецензурною лексикою закликала оточуючих відійти від них. При цьому один з присутніх чоловіків, у якого була палка, робив нею погрозливі рухи на адресу жінки-правоохоронця.

На відео багато ненормативної лексики. Серед коментарів до відео люди зокрема зазначають, що правоохоронці мають стримувати свої емоції, навіть у таких напружених ситуаціях.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+