Слухати

У Прикарпатті селяни шукаючи воду, мимоволі стали археологами — відео

24 вересня 2016 - 15:15
Жителі села Верхній Вербіж, копаючи криницю, на 5-метровій глибині натрапили на знахідку часів льодовикового періоду — бивень мамонта завдовжки 35 сантиметрів, але вагою у понад 3 кг
У Прикарпатті селяни шукаючи воду, мимоволі стали археологами — відео / Новини на Громадському радіо

Знахідку люди передали до Чернівецького національного університету. Там бивень мамонта впізнали одразу, законсервували й видали на нього документ, йдеться в сюжеті ТСН.

Витягти ж весь бивень, який може сягати чотирьох метрів в довжину, людям поки не вдалось.

Господарі відкидали думку, що це — бивень мамонта, знайомий мисливець сказав, що то — коров’ячий ріг, але у Чернівецькому національному музеї таки підтвердили, що знахідка — частина бивню мамонта.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+